תוספי תזונה לבריאות ולשיפור איכות החיים

תוספי תזונה מדויקים יכולים לשפר לנו את איכות החיים ולעזור לנו להתמודד עם בעיות בריאות שונות, חסרים תזונתיים, תהליכי שינוי ולהרגיש חיוניים ואנרגטיים יותר!

 

מה זה בעצם תוסף תזונה?
תוסף תזונה הוא מוצר שמכיל רכיבי תזונה כמו ויטמיניםמינרלים, חומצות אמינו ועוד, אשר נלקחים בצורה של כמוסות, טבליות או נוזל.

למי זה מתאים?

להשלמת חסרים תזונתיים שהתגלו בבדיקות, לתת בוסט לתהליך הבראה וריפוי, לתמיכה בתהליכים של שינוי תזונתי, לעזור לגוף ולנפש לחזור לאיזון, להעלות את רמת האנרגיות ועוד. במידה ולוקחים תוספי תזונה, חשובה מאד ההתאמה האישית לאדם, לצרכיו, לגילו ולמצבו הבריאותי.

בשביל מה צריך ליווי של מטפל?
חשוב שאיש מקצוע, אשר עבר הכשרה בתחום תוספי התזונה, ילווה אותך.
בפגישת האבחון נראה איזה תוסף יוכל לעזור לך בשיפור בריאותך ובהגשמת מטרת הטיפול שהצבנו ביחד. נראה מה המינון הנכון עבורך, אילו שילובים יהיו מדויקים לך, אילו תוספים ספציפיים יהיה הכי אפקטיבים עבורך (תוך הסתכלות על הספיגה והאיכות שלהם) ואיך הם ישתלבו עם התרופות הקיימות שלך (במידה ואתה נוטל תרופות).

שוק התוספים מלא בסוגים רבים של תוספים ובתחרות עזה בין חברות על האיכות, הספיגה והמחיר. הצרכן יוצא מבולבל - האם יש הבדל בין כורכומין עם פלפל שעלותו נמוכה יחסית לכורכומין בצורה שומנית שעלותו גבוהה יותר (בעיקרון, הצורה השומנית נספגת טוב יותר), האם עדיף מגנזיום ציטראט או ביסגליצינט או טאורט (כל אחד מתאים למטרה אחרת), האם יש הבדל בין חומצה פולית לבין פולאט (כן! חומצה פולית היא הצורה הסינטטית ופולאט היא הצורה הטבעית שנספגת הרבה יותר טוב!). מאד חשוב לי להיות מעודכנת בנושא ולכן אני משקיעה הרבה זמן וכסף בקורסים, כנסים וימי עיון בתחום התוספים - והרווח כולו שלכם !
כחלק מהטיפול , אני ממליצה על תוספים ניתנים ככלי מסייע שמקדם את התהליך הטיפולי, לצד שינויים תזונתיים ושינויים נוספים באורח החיים - על פי הצורך.

מוזמנים להיכנס לחנות ולראות את מגוון המוצרים שאני מחזיקה בקליניקה שלי בפתח תקווה. לחצו כאן.

לקריאה על ג'וס פלאס ועל נפלאותיו לחצו כאן.

שם *

אימייל *

טלפון *

ההודעה נשלחה בהצלחה

הודעה