תזונה נטורופטית -
תזונה טבעית לריפוי מחלות וחידוש כוחות הריפוי של הגוף

המזון שאנחנו אוכלים משפיע על התפקוד של כל מערכות הגוף שלנו –
מערכת העיכול, מערכת החיסון, חילוף החומרים, השלד והשרירים, העור, הנשימה והתפקוד של כל תא ותא בגופינו. בנוסף, התזונה שלנו משפיעה מאד על מצב הרוח שלנו, על רמת האנרגיה, הריכוז, העירנות וטיב השינה.


כשאנחנו צעירים או כשהתשתית הגנטית שלנו חזקה, הגוף לעתים מצליח לפצות על חסרים תזונתיים ולהתגבר על מכשולים כמו שומן טראנס, צבעי מאכל, חומרים משמרים ועודף חלבון מהחי. אולם הצלחה כזו תיתכן רק בטווח הקצר, ולאורך זמן תזונה לא בריאה גורמת לנזק מצטבר לרקמות ולמערכות הגוף השונות.
מחקרים מראים שתזונה מעובדת, עודף סוכרים, עודף שומן רווי ועודף חלבון מהחי, תזונה שחסרה בוויטמינים, מינרלים, סיבים ונוגדי חמצון גורמים לקלקול ונזק מתמשך בגוף.

Making Fruit Salad

הנזק הזה מתבטא בדלדול הכוחות והחוסן של הגוף, בירידה באנרגיה ובריכוז, ובהתפתחותן של מחלות כרוניות כגון: לחץ דם גבוה, כולסטרול וטריגליצרידים גבוהים, סוכרת, מעי רגיז, צרבות, גסטריטיס (דלקת בקיבה), מחלות אוטואימוניות, מיגרנות, אלרגיות ועוד..
 

האם יש תזונה בריאה אחת? 

ממש לא! תקופות שונות בחיים דורשות מהגוף שלנו דגשים שונים מבחינה תזונתית –
יש הבדל בין הצרכים התזונתיים של תינוק, ילד, מתבגר, מבוגר וקשיש. כמו כן, יש דגשים ספציפיים בתזונה שמתאימה לאישה בהריון, לאדם שעושה פעילות גופנית אינטנסיבית ולאדם שבחר באורח חיים צמחוני או טבעוני.מניסיוני, איזון, שיקום וריפוי של הגוף חייבים לכלול תזונה שתזין את הגוף ברכיבים הנחוצים לו. אין תזונה אחת שתתאים לכולם בכל המצבים.

 

הגעתי לטליה אחרי שנה של צרבות קשות, שבהן ניסיתי הכל, מתרופות נוגדי חומצה עד הומאופתיה.

טליה בדרכה השקטה והנעימה התחילה איתי בסדרת טיפולים שבהם היא שינתה את כל התזונה שלי. היה קשה בהתחלה' אך לאט לאט התחלתי להרגיש שיפור והשריפה בגרון התחילה להיעלם. בנוסף היא טיפלה בי בחלק הרגשי עם פרחי באך שהיא התאימה לי והדבר עזר לי פלאים.

היום כשנה אחרי אני מרגישה טוב  מבחינה פיזית ונפשית והצרבות נעלמו לחלוטין, אלא אם כן אני חוטאת בתזונה שלא מתאימה לי. דרך הטיפולים של טליה למדתי לזהות מה עושה לי טוב ומה לא.

אני מודה לטליה על כל הסבלנות וממליצה עליה בחום!

הגעתי אלייך כשבאמתחתי היה כבר ידע בנושא התנהלות בתחום תזונה בריאה. בהדרכתך השגתי את הדיוק והמינונים הנכונים עבורי. במקצועיות, בהבנה ובנעימות היית שם עבורי

בדרך, ואכן התוצאה הייתה מרשימה. ירידה של 50% ברמת הטריגליצרידים במשך 3 חודשים.

נוכחתי שבאמצעות שינוי הרגלי תזונה ניתן להשיג שיפור במצב הבריאותי וכמובן "על הדרך" ירידה במשקל.

תודה על היותך מאפשרת, מנחה, ומקבלת באופן המקצועי ביותר.

את טליה המדהימה הכרתי ממש בדרך ניסית, אבל מה שהיה יותר מדהים זה התהליך שעברנו יחד.
עם המון סבלנות ומאור פנים, הרגשתי שטליה באמת מבינה את הצורך אישי שלי מעבר לחלק הטיפולי.
באתי לפגישה כשאני חלשה עם כאבי בטן נוראיים, ולא האמנתי שאצליח למצוא מזור לכאב.
אך גיליתי שהכול אפשרי, התחלנו את התהליך כשהכול ממוקד וברור, אך הכי חשוב מתאים לצרכים שלי, טליה גרמה לי להאמין שאני אוכל לחזור לעצמי, ומעבר לזה חזקה יותר ובריאה יותר.
זה התחיל משינוי תזונה רציני, שבלעדי טליה כנראה לא הייתי עושה, הייתה המון התייחסות למה דווקא כן אפשרי, בשונה ממה אסור. איך כן אפשר עדיין לחיות את היום יום וליהנות ממנו ולא להרגיש מוגבלים.
התהליך התנהל עם המון רגישות, בין אם זה התוספי תזונה שהותאמו במיוחד לי, או התזונה.
התפעלתי מהכוח שיש לדרך, ולעשייה המבורכת של טליה. 
כשכמעט רציתי לוותר, פגשתי את האור שממש הציל אותי, ואני לא מגזימה, אני רואה את טליה בתור שליחה מדהימה שעוזרת לא רק לי אלא גם לכל משפחתי, עם כל הכוח והרצון הקיים.
כיום אני בריאה וחזקה, הבטן שלי נרגעה, אני עדיין שומרת על כל מה שלמדתי, ועל הדרך המדהימה שעברנו יחד. לא נותר לי אלא להגיד תודה, ומברכת אותה כל יום על הנס שקרה לי.

אז מה עושים מכאן?

טליה בראל

שינוי הרגלי תזונה אינו דבר פשוט, אבל במסגרת מקצועית, תומכת ואישית ניתן לעשות שינוי אמיתי שיימשך לאורך זמן. 

ביחד נבנה תפריט שמותאם עבורכם באופן אישי, על פי הצרכים הגופניים והרגשיים שלכם, תוך התחשבות ככל שניתן בהעדפותיכם התזונתיות.

לצד מעבר לתזונה בריאה, טבעית ומרפאת חשוב לי שתמשיכו להינות מהאוכל, שהוא יהיה טעים ומגוון ולכן אני מספקת תפריטים ומתכונים טעימים ופשוטים להכנה.


ביחד נבין מה התזונה המתאימה עבורכם ונפעל למען איזון וריפוי הגוף והנפש.