top of page

אורח חיים בריא וניקוי רעלים
טליה יקרה,

אני רוצה להודות לך על שינוי תפיסתי מדהים בתזונה בפרט ובאורח החיים שלי בכלל.
כמי שחשבה, שהיא אוכלת אוכל בריא בלבד.. הופתעתי לגלות כי לא כך וכי יש לי עוד מה ללמוד. ואם כבר ללמוד, אז מהטובה מכולן!
סנדת הניקוי שעברתי אצלך היא ללא ספק, מתנת יומולדת 40 מדהימה! אני נהנת מהמתכונים שספקת לנו בסדנא ובאופן כללי נהנת יותר מבעבר מבישול (ואני תמיד אהבתי לבשל..).
תודה רבה על הידע, הסבלנות, התמיכה והמקצועיות!

 

לילך זאבי פרץ, קידום אתרים באינטרנט

המלצה ניקוי רעלים
אני אוהבת לאכול, מאד אוהבת, אוכל מחובר אצלי לטעם החיים . בשנה האחרונה התמודדתי עם אתגרי בריאות ... ואחרי שתודה לאל הכל נגמר בטוב, הבנתי שקיבלתי מסר - יש לנו גוף אחד, בלי חלקי חילוף, שמוטב לשמור עליו ולטפל בו כראוי . אז כהרגלי שינוי מתחיל בי ומתחיל באקסטרים, הצטרפתי לסדנת ניקוי רעלים אצל נטרופטית מדהימה!!!! טליה בראל . באתי לבדוק מה זה, ואיך זה ועל מה כל המהומה חיפשתי - דיוק . חודש ימים והגוף פשוט המריא אל על - בלי להתכוון: מגרנות נעלמו, הבטן השתטחה, ריכוז גבוה, ערנות אין קץ, הגוף פשוט אמר תודה בדרכו הייחודיות . המוח לעומתו התנגד - למרות תחושת השובע, חשתי רעב : רעב של נחמה, רעב של שעמום, רעב של הנאה..... אבל התמדתי - בליווי צמוד של טליה, בפרגון ותמיכה של קבוצה מדהימה, עברתי שבוע , ועוד שבוע, ועוד שבוע ועוד שבוע .
המדהים שגם הילדים חוו שינוי, חוו אמא נחושה להצליח, חוו טעמים רבים, חוו ארוחת שישי מפוארת טבעונית(!) ויש שינויים שהם בקשו שיישארו לתמיד . אני כמעט חודש אחרי, הגשמתי חלום של לאכול בריא וטעים, מצאתי את הדיוק שמתאים לי ולמשפחתי.


מיטל בר זוהר, אימון אישי עסקי

ניקוי רעלים

טליה יקרה ,
רצתי להודות לך על 3 שבועות של ניקוי רעלים איתך בהנחייתך . נכנסתי לניקוי עם ידע טוב בתזונה , התזונה שלי היתה ברובה ״בריאה״ אך בעזרתך למדתי לדייק . ב3 שבועות של ניקוי רעלים קבלתי ממך מתכונים נהדרים וטעמים שעזרו לעבור את המסע הזה בהצלחה, הרחבתי את ידועתיי בתחום התזונה , למדתי על עצמי מה נכון לי ומה הכביד עליי קודם ואין ספק שבעקבות הניקוי התזונה שלי מהיום והלאה תיהיה טובה יותר ומדויקת יותר . המקטר היה שירדתי במשקל ורמת האנרגיה שלי עלתה ואני כמובן מרגישה נח יותר וקלילה יותר .
אני חייבת להודות לך על הליווי הצמוד שנתת, על הפניות שלך היום יומית לשאלות ולעידוד אין לי ספק שאמליץ למטופלים שלי להגיע לייעוץ תזונה אצלך! תודה מקרב לב חיבוק גדול

נועה שגיא, הומאופטית קלאסית

ניקוי רעלים
טליה יקרה ,
רצתי להודות לך על 3 שבועות של ניקוי רעלים איתך בהנחייתך. נכנסתי לניקוי עם ידע טוב בתזונה, התזונה שלי היתה ברובה ״בריאה״ אך בעזרתך למדתי לדייק.  ב 3 שבועות של ניקוי רעלים קיבלתי ממך מתכונים נהדרים וטעמים שעזרו לעבור את המסע הזה בהצלחה, הרחבתי את ידיעותיי בתחום התזונה , למדתי על עצמי מה נכון לי ומה הכביד עליי קודם ואין ספק שבעקבות הניקוי התזונה שלי מהיום והלאה תהיה טובה יותר ומדויקת יותר. ירדתי במשקל ורמת האנרגיה שלי עלתה ואני כמובן מרגישה נוח יותר וקלילה יותר .
אני חייבת להודות לך על הליווי הצמוד שנתת, על הפניות שלך היום יומית לשאלות ולעידוד אין לי ספק שאמליץ למטופלים שלי להגיע לייעוץ תזונה אצלך! תודה מקרב לב חיבוק גדול

נועה שגיא, הומאופטית קלאסית

ניקוי רעלים
לטליה, תודה על סדנה מדויקת, מלמדת ומחזקת! הגעתי אליך כבדה ותשושה ויצאת קלה ואנרגטית! במהלך כל הסדנה הסברת, לימדת אותי, נתת לי את הכלים המדויקים תוך דאגה ואהבה...במהלך כל תקופת הסדנה נהנתי מאוכל טעים, משביע, מזין ובריא...אין ספק שלקחתי המון מזה להמשך הדרך ואין ספק שהתזונה שלי תשתנה בעתיד בזכותך!

 

ליאת אמוברבן, שיווק

המלצה על ניקוי רעלים

 

את טליה פגשתי במקרה כאשר חיפשתי תשובות לדברים שהציקו לי. למה המשקל שלי לא יורד למרות אין סוף ניסיונות? מדוע אני נראה נפוח בפנים ובבטן?

מה עושים עם כאבי הבטן התכופים? וכו'

האמת, הייתי מיואש, גם מהתגובות של הגוף וגם מחוסר התועלת בעצות הסטנדרטיות שקיבלתי מהרופאים והדיאטניות המטפלים בשיטה המערבית הצרה והשבלונית.

מה שמשך אותי ברעיון הניקוי הוא ההנעה מחדש (reset), אולי זה מה שיועיל? אהבתי את רעיון הסדנא, החברותא התומכת, התהליך שהוא קל ופשוט ליישום, החוסר פנאטיות בתהליך, הלימוד של הדברים הבסיסיים שקשורים לתזונה אמיתית וטובה שלא כמו במזון התעשייתי.

החוויה היתה מושלמת! ההרגשה נפלאה! אחרי שבוע ראשון של קושי והסתגלות נפתח בפנינו עולם חדש של מודעות שנשאר איתנו גם להמשך.

וכן- הנפיחות וכאבי הבטן נעלמו יחד עם כמה
קילוגרמים עודפים...

תודה טליה על ההכוונה, והמודעות שהבאת ומומלץ לכל אחד ואחת לעבור את התהליך המדהים!

 

עו"ד משה גבע,

יעוץ וליווי מקצועי ומשפטי בתחום המיסים

סדנת ניקוי רעלים

לפני שבועיים וחצי התחלתי סדנא לניקוי רעלים אצל האחת המדהימה טליה בראל .
לתהליך הגעתי מתוך סקרנות. . עוד "משהו" בתוך תהליך התזונה שאני חייה בו מזה שלוש שנים. ההתחלה היתה לא פשוטה.. אח"כ הבנתי שהגוף שלנו צריך וזקוק לניקוי "פילטרים " יותר ממה שאנחנו מדמיינים.
כמעט שלושה שבועות אני
בתחושה קלה בגוף הנפיחות בבטן ירדה המשקל גם הוא קצת ירד (זה הבונוס ) התחושה הכללית מעולה...למדתי המון על הגוף ועלי.
מה שנותר אחרי הניקוי זה להתמיד עם תזונה בריאה ונכונה לגוף. אני שמחה שעברתי ועדיין עוברת את התהליך המופלא הזה. . זה בהחלט לא עוד "משהו" שדומה לדיאטה ...
אני חושבת חברים שלי , שאם לפחות פעם בשנה אנחנו מנקים את הפילטרים של המזגן ..אז לנו לא מגיע ניקוי כזה פעם בשנה לפחות ?? 


דניאל זערור

סדנת ניקוי רעלים לזוג

טליה יקרה לפני כשבועיים סיימנו קובי בעלי ואני , סדנה לניקוי רעלים בהנחייתך. בהתחלה הייתי סקפטית ולא האמנתי שבתוך שבועיים של שינוי תזונתי, יכול להתרחש שינוי שכזה!!
היום כשבועיים לאחר סוף הניקוי אנחנו חווים סוג של קסם בבית...דברי מזון שהיו דיירי קבע במקרר ובמזווה שלנו, כבר אינם עימנו....פשוט הבנו שאין צורך בהם, הם לא בריאים, אבל מעבר לכך, בעיקר כי בקלות ובהנאה, ניתן להחליפם באחרים בריאים הרבה יותר.

הרבה מעבר לתחושה הפיזית הטובה והקלילה יותר, העירנות והחיוניות שחשים בהם, פתאום הבנו שאנחנו יכולים להכין בקלות אוכל בריא וטעים שגם הילדים נחשפים אליו. אין עונג רב מזה!!
תודה לך טליה יקרה , על מקצועיות רבה, ידע אין קץ, סבלנות ובמיוחד אהבה למה שאת מאמינה בו!!!
 

הדס (מאמנת ילדים ונוער) וקובי בואנו

bottom of page