top of page
מעי רגיש - IBS
מעי רגיש.jpg

לבעיית הבריאות הזו קוראים תסמונת ולא מחלה כי האבחון שלה נעשה על פי התסמינים ואין עבורה למעשה בדיקה ספציפית.
אבל מי שסובל ממנה, יודע שהתסמינים מאד לא נעימים: כאבי בטן כרוניים, בעיות עם היציאות (שלשולים או עצירות), נפיחות, גזים, לעתים קרובות דכדוך או חרדה.
אם אתה סובל ממעי רגיש, רוב הסיכויים שאתה כבר מבולבל לגבי אילו מזונות טובים לך ואילו מחמירים את הבעיה. הסיבה היא שרגישות למזון יכולה להתבטא מספר שעות לאחר אכילת אותו מזון ואפילו אחרי יום או יומיים, ויותר מכך - לרוב הרגישות היא למספר מזונות ולא רק למזון אחד. 
חוץ מאוכל, עוד גורם מוביל למעי רגיש הם חיידקי סיבו שנמצאים במעי הדק ויכולים לגרום לשלל התסמינים העיכוליים הלא נעימים.
מעבר לכך, הן מחקרים והן הניסיון שלי בקליניקה מראים שסטרס מתמשך וקושי לעכל אירועים או אנשים בחיינו יכולים לגרום לתסמינים של המעי הרגיש.
אם הגעת לכאן, כנראה שכבר ביקרת אצל רופא המשפחה ואולי גם אצל רופא הגסטרו ולא ממש הצליחו לתת לך מענה מספק. 

הגישה שלי לטיפול במעי רגיש

בטיפול אצלי אני מתחילה באבחון שורש הבעיה, הן מבחינה פיזית והן מבחינה רגשית.
בהתאם לאבחון, אני מטפלת באמצעות תזונה קלה לעיכול ומזינה שמותאמת לך באופן אישי, תוספים וצמחי מרפא שמטפלים בגורמים למעי הרגיש ומחזקים את מערכת העיכול החלשה, וזאת בשילוב טיפול רגשי-תודעתי על מנת שנביא לריפוי עמוק ולאורך זמן.
 

אם את רוצה להרגיש יותר טוב, ללמוד מה המזונות שגורמים לך לרגישות ומה המזונות שמתאימים לך לעיכול, ליהנות מאוכל טעים ומזין, להפסיק לסבול מנפיחות, כאבי בטן ויציאות לא תקינות ולחזור לאיכות חיים/להרגיש אנרגטית וחיונית,
מוזמנת ליצור איתי קשר

או להשאיר פרטים כאן

שם *

אימייל *

טלפון *

ההודעה נשלחה בהצלחה

הודעה

קליניקה.JPG

את טליה המדהימה הכרתי ממש בדרך ניסית, אבל מה שהיה יותר מדהים זה התהליך שעברנו יחד. עם המון סבלנות ומאור פנים, הרגשתי שטליה באמת מבינה את הצורך אישי שלי מעבר לחלק הטיפולי.
באתי לפגישה כשאני חלשה עם כאבי בטן נוראיים, ולא האמנתי שאצליח למצוא מזור לכאב.
אך גיליתי שהכול אפשרי, התחלנו את התהליך כשהכול ממוקד וברור, אך הכי חשוב מתאים לצרכים שלי, טליה גרמה לי להאמין שאני אוכל לחזור לעצמי, ומעבר לזה חזקה יותר ובריאה יותר.
זה התחיל משינוי תזונה רציני, שבלעדי טליה כנראה לא הייתי עושה, הייתה המון התייחסות למה דווקא כן אפשרי, בשונה ממה אסור. איך כן אפשר עדיין לחיות את היום יום וליהנות ממנו ולא להרגיש מוגבלים. התהליך התנהל עם המון רגישות, בין אם זה התוספי תזונה שהותאמו במיוחד לי, או התזונה.
התפעלתי מהכוח שיש לדרך, ולעשייה המבורכת של טליה. כשכמעט רציתי לוותר, פגשתי את האור שממש הציל אותי, ואני לא מגזימה, אני רואה את טליה בתור שליחה מדהימה שעוזרת לא רק לי אלא גם לכל משפחתי, עם כל הכוח והרצון הקיים.
כיום אני בריאה וחזקה, הבטן שלי נרגעה, אני עדיין שומרת על כל מה שלמדתי, ועל הדרך המדהימה שעברנו יחד. לא נותר לי אלא להגיד תודה, ומברכת אותה כל יום על הנס שקרה לי.


אסתר, בת 24

bottom of page