top of page

בואו נהיה יותר טובים לעצמינו

נראה שחוזרים לסוג של שיגרה ורגע לפני אני בוחרת לעצור, להתבונן ולשאול. לא ביקשנו את המחלה הזאת ואת החששות והפגיעות שהתקופה הזאת הביאה איתה, אבל מה אם התקופה הזאת איפשרה לנו לעצור, לבדוק מה נכון לנו ומה כבר לא מדוייק עבורינו, ולשנות, להתחדש, לפעול אחרת כמו שאולי תמיד רצינו?

  •  להוריד את הקצב - אני הבנתי בתקופה הזאת שלהוריד את הקצב עושה לי וגם לסביבה שלי מאד טוב. לעשות דברים יותר לאט. פתאום המחשבה של לדחוס מלא משימות בזמן קצר מרגישה לי לא הגיונית ומעייפת בטירוף. לרוץ ממקום למקום ומדבר לדבר נראה לי חסר הגיון ומתיש.

  • להיות יותר נוכחת - הבנתי שכשאני עושה דברים בקצב איטי שמתאים לי יותר, אני נוכחת יותר בכל עשייה או סיטואציה שאני נמצאת בה. אני ממש יכולה לתת לכל דבר זמן, סבלנות, הקשבה, פניות. אני מרגישה שקצב הלב שלי מתמתן, שהנשימה שלי מעמיקה. שהמחשבות שלי לא רצות לדבר הבא, אלא ממש נמצאות כאן ועכשיו. בלי מדיטציה, בלי תרגולי נשימות - שהם כולם מועילים וטובים, אבל אפשר להגיע לנוכחות מעצם ההחלטה להוריד את הקצב ופשוט להיות במה שמבקש מאיתנו תשומת לב עכשיו . בעבר כשהייתי שומעת משפטים כמו - "תיהי בנוכחות", "הכי חשוב זה כאן ועכשיו", לא הצלחתי להבין מה זה אומר ובטח לא מה לעשות כדי להגיע לזה...אבל כשהזמן עצר מלכת, והיקום פינה לי מקום ומרחב, מצאתי את המרחב הזה בתוכי. סוף סוף..

  • להיות באמת ביחד - החיים יכולים להיות מלאים בלי כל האקשן מסביב - בלי בתי קפה, קניונים, קניות, סידורים רבים, נסיעות, חופשות. פעם אם הייתי חושבת על כל חופשת הפסח עם המשפחה בבית, זה נתפס בעיני כמו סיוט. סיר לחץ פוטנציאלי שיכול להתפוצץ בכל רגע. וראו זה פלא - היינו חודשיים בבית ביחד, והמצאנו את עצמינו מחדש! שיחקנו משחקים, חלקם מילאו ימים שלמים (מונופול אפשר לשחק כמה ימים :) ), עשינו קריוקי, יצאנו לצעידות ביחד, ראינו סרטים משפחתיים ביחד, אכלנו ביחד, בישלנו ביחד, ניקינו יחד (כולל פינות נסתרות שנראה לי שמעולם לא נוקו ... ). כן, היו גם מריבות וויכוחים, אבל למדנו לחיות הרבה יותר טוב זה עם זה.

  • שינה - 8-9 שעות שינה זה MUST! השבוע הקטנה שלי חזרה לביה"ס וזה ירד ל - 7 שעות והבהיר לי שוב שזה מעט מדי. כל המחקרים מראים שאנחנו זקוקים ל 8-9 שעות שינה לתפקוד מיטבי. 

  • הכוח והנוחות של האונליין - ללמד וללמוד און ליין זו דרך נהדרת ומספקת. לא צריך לצאת לשום מקום, אפשר גם לשמוע הקלטות אם לא הסתדר לנו להקשיב בזמן אמת. לאחרונה פתחתי קורס "תזונה וצמחי מרפא" לקהל הרחב מטעם האוניברסיטה הפתוחה. בזכות הזום - יש לנו משתתפים ומשתתפות מכל קצוות הארץ !

  • דיוק מקצועי - דייקתי לעצמי אילו טיפולים אני מזמנת ולאילו אני יכולה להביא הכי הרבה ערך - שזה בעצם אותו הדבר ! המפגשים הכי טובים שלי הם כאלו שיש בהם תהליך, סבלנות, מחויבות הדדית וטיפול משולב גופני ורגשי. אם אתה נכון ורוצה לעשות שינוי אמיתי ועמוק בחיים שלך, להגיע לבריאות ושמחה מיטבית, לתחושת שלום, איזון והרמוניה מההיבט הגופני וגם ההיבט הנפשי (שהם בלתי נפרדים זה מזה) - אני כאן להיות איתך ! בהתמסרות, מקצועיות ואמונה.

אני שמחה ומחכה כבר לפגוש אתכם פנים מול פנים (או דרך הזום), להקשיב ולתמוך דרך מגוון כלים מעולם הרפואה הטבעית והטיפול ההוליסטי, לצאת אתכם למסע למען בריאות ושגשוג בחייכם.

מעניין אותי לשמוע - 🦋 מה עשיתם בתקופה הזאת?

🦋 עם אילו תובנות אתם יוצאים ממנה?

🦋 אילו שינויים הייתם רוצים לקחת איתכם להמשך הדרך?

מוזמנים לשתף אותי - ממש אשמח לשמוע את התובנות שלכם :)

באהבה,

טליה

Komentáře


bottom of page