קצת עלי...

 

השאר פרטים כדי לבדוק האם
הטיפול מתאים לך

מאז שאני זוכרת את עצמי נמשכתי לנושא התזונתי ולתחום הטיפולי.
בנעורי חשבתי להיות דיאטנית כשאהיה גדולה, אבל כשהייתי בצומת ההחלטה, ודמיינתי את עצמי מכינה תפריטים על גבי תפריטים, החלטתי לזנוח את הכיוון הזה. בסופו של דבר נרשמתי ללימודי תואר ראשון בפסיכולוגיה ואנגלית באוניברסיטה העברית בירושלים, ומשם המשכתי ללימודי תואר שני בפסיכולוגיה ארגונית באוניברסיטת בר אילן.
כ- 13 שנים עבדתי כמנהלת משאבי אנוש בחברת E.C.I. במהלך עבודתי בארגון, ערכנו לעובדים הרצאה שעסקה באורח חיים בריא ותזונה טבעית . אני זוכרת שהייתי המומה, נרגשת ואפילו נסערת במהלך ההרצאה. הרגשתי כאילו חזרתי הביתה, התחברתי באופן מיידי, וידעתי שזה התחום שאני רוצה לעסוק בו. בינתיים המשכתי להתקדם כמנהלת משאבי אנוש, נהניתי מעבודתי, חשתי אתגר מקצועי וזכיתי לעבוד עם אנשים מקסימים. יחד עם זאת, לאורך כל הדרך, החלום לעסוק ברפואה טבעית המשיך ללוות אותי. לקראת לידת הילדה השלישית שלי, החלטתי שהגיע הזמן ללדת את עצמי מחדש ולהגשים את החלום שלי. במהלך חופשת הלידה, נרשמתי ללימודי נטורופתיה בבית ספר "מירב" של האוניברסיטה הפתוחה ושל "מכבי טבעי" ומאז אני חיה ונושמת את התחום של הרפואה הטבעית
כיום אני מטפלת בבעיות בריאות שונות בקליניקה פרטית בפתח תקווה ובקופות חולים.  
בנוסף אני רכזת מגמת נטורופתיה במכללת מעיינות, מרצה במכללת מירב לרפואה משלימה, מנחה הרצאות וסדנאות בתחום של אורח חיים בריא ותוכניות ניקוי רעלים לאנשים בעולם המודרני.
ממשיכה ללמוד ולהשתכלל כל הזמן, מאמינה בשילוב כלים טיפוליים, התאמה אישית, תהליכים עמוקים לתווך הארוך ושימת לב לקשר בין גוף ונפש.

כאן לעזור ולתמוך בתהליכי שינוי וריפוי,

טליה בראל 

 

050-6050997       talia@taliabarell.com

 

יצירת קשר קלה ונוחה דרך הוואצאפ
  • b-facebook